STRATEJİK ORTAKLIK

 • SENTİM - MICROSOFT </br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - MICROSOFT
  İŞ BİRLİĞİ

  Kendi alanında bir dünya devi olan Microsoft ile LAR (Large Account Reseller) partner olan Sentim Bilişim, bu iş ortaklığı sayesinde her yapı ve ölçekteki müşterilere her türlü bilişim teknolojileri ürün ve çözümü sunabilmektedir. Server & Storage, iş Sürekliliği, Network & Güvenlik ve iş Çözümleri dikey alanlarında projelendirme, danışmanlık, destek ve iş kaynak kullanımı hizmetlerini sunan Sentim Bilişim, deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerinin yanında yer almaktadır.
 • SENTİM - HITACHI </BR> İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - HITACHI
  İŞ BİRLİĞİ

  Geleceğe ilham veren teknoloji Hitachi, bilişim sektörünün öncüsü Sentim ile iş ortaklığını her geçen gün artan bir ivmeyle devam ettirmektedir. 
  Temelde sektöre öncülük eden yenilikler geliştirilen Hitachi, geniş ürün yelpazesi ile kurumların hedeflerine ulaşmalarına, maliyet tasarrufu sağlamalarına ve uzun vadeli yatırımlarını korumalarına imkan veren güvenilir, dinamik ve açık bir mimari sunuyor. 
  Hitachi ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünleri Sentim ile kurmuş olduğu iş birliği sayesinde kamu, finans, eğitim, sağlık ve genel sektörlerde geliştirmeyi amaçlamaktadır.
 • SENTİM - COMODO</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - COMODO
  İŞ BİRLİĞİ

  Sentim Bilişim, uç nokta, ağ ve mobil güvenliğinin yanı sıra kimlik ve erişim yönetimini de kapsayan uçtan uca güvenlik çözümleri üreten Comodo firması ile stratejik iş ortağıdır.

  Türkiye’yi, teknoloji üretmek için bir üs olarak belirleyen Comodo, ODTÜ ve Yıldız Teknokent’te açtığı AR-GE merkezinde yaklaşık 180 mühendis görev yapmakta ve yerli siber savunma teknolojilerinin üretimini sağlamaktadır.

  Tek bir Cryptolocker vakası yaşamayan Comodo, “virüssüzlük garantisi” veren tek firmadır. End Point Security Manager ile, 2014'ün en iyi uç nokta güvenlik ürünü seçilmiştir.

  Sentim ve Comodo, ülkemizin önde gelen şirket ve kuruluşlarına uçtan uca siber güvenlik çözümleri sunmaya devam ediyor.

 • SENTİM - DELL </br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - DELL
  İŞ BİRLİĞİ

  DELL&SENTiM iş ortaklığı; 1997 yılından bu yana devamlı büyüyerek gelişmiş ve birçok önemli projede iş ortaklığı yapılarak bilişim sektöründe başarılı projelere imza atılmıştır.

  Sentim müşterilerine Dell PC, Dell notebook, Server, İş İstasyonu Yönetimi çözümlerini iş hayatını kolaylaştıran, yenilikçi çözümler üreten bir misyon ile sunmaktadır.

 • SENTİM - HP </br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - HP
  İŞ BİRLİĞİ

  2003 yılından bu yana devam etmekte olan HP&Sentim iş ortaklığı, özellikle 2011 yılından bu yana kamu, enerji, eğitim, ulaşım, sağlık ve kobi sektörlerinde önemli başarılara imza atmıştır.

  HP Sunucu, Veri Depolama & Networking, Kişisel Sistemler Grubu, İş İstasyonu Yönetimi, Görüntüleme&Baskı Grubu  ve Yazılım Çözümleri ile geniş bir yelpazede birlikte hizmet sunan HP&SENTiM iş ortaklığı gelecekte de birlikte iş dünyasına kaliteli, ekonomik ve uzman çözümler sunmaya devam edecektir.

  Sentim, Türkiye'nin Kamu Tedarik Platformu olan DMO Kataloğu aracılığı ile HP ürünlerini kamu kurumlarına ulaştıran 4 ana firmadan biridir.

 • SENTİM - LENOVO </br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - LENOVO
  İŞ BİRLİĞİ

  Dünya PC pazarının lideri Lenovo, Türkiye’de küçülen pazara rağmen, yıldan yıla %95 büyüdü ve %18,2 pazar payına ulaşarak Türkiye’de birinciliğini ilan etti. 
  Tasarımları ile ilham veren PC pazarının dünya ve Türkiye lideri Lenovo, Türkiye bilişim sektörünün lider entegratörü Sentim ile yaptığı çalışmaları her geçen gün artan bir ivmeyle devam ettirmektedir. Sentim Bilişim bu iş ortaklığı ve uzman kadrosu sayesinde kısa sürede çok büyük projelere imza atmıştır. Lenovo ailesinin kurumsal ürünlerini katma değeri yüksek, uçtan uca çözüm misyonumuzla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Geliştirdiğimiz bu iş birliği sürecinde gelecekte de iş dünyasına kaliteli, profesyonel ve son teknoloji çözümleri uzman kadromuzla sunmaya devam edeceğiz. Yeni Seri Dizüstü Bilgisayarlar & Ultrabook’lar, katlanabilir ürünler, tabletler ve masaüstü ürün aileleri ile destek sağlamaya devam etmekteyiz.
 • SENTİM - CISCO </br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - CISCO
  İŞ BİRLİĞİ

  Network teknolojileri konusunda lider durumda bulunan Cisco Networks&Sentim Bilişim iş ortaklığı uzun yıllara dayanmaktadır. Edindiği Cisco Advanced Borderless (Wireless, Routing&Switching, Network Management, Wan Opt, Security) ve Cisco Advanced Unified Communication (ip telephony) uzmanlıkları ile Sentim Bilişim, müşterilerine network teknojileri alanında uçtan uca çözüm sunmayı hedeflemiştir. Ayrıca önümüzdeki dönemde Cisco Silver Partner olmaya adaydır.
 • SENTİM - AUTODESK</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - AUTODESK
  İŞ BİRLİĞİ

  Sentim Bilişim Türkiye’de mekanik, mimari ve medya eğlence alanlarının “tamamında” satış yapabilen, destek verebilen ve çözüm sunabilen yetkili iş ortağıdır. Bilgisayar destekli tasarım konusunda yaşanan gelişmeler paralelinde kullanıcılara yeni çözümleri sunmaya yönelmiştir. Sentim, bu hedefler doğrultusunda Autodesk firmasının yetkili satış ve eğitimciliğini üstlenmiştir. Halen Autodesk firmasının sahip olduğu mekanik, mimari, medya-eğlence ürün gruplarındaki yazılımların satışını, eğitimini ve teknik desteğini uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

   

  Suitler

  ·       Autodesk Product Design Suite

  ·       Autodesk  AutoCAD  Design Suite

  ·       Autodesk  Entertainment Creation Suites

  ·       Autodesk Plant Design Suites

  ·       Autodesk  Infrastructure Design Suite

  ·       Autodesk  Building Design Suite

  ·       Autodesk Factory Design Suite

   

  Medya & Eğlence

   

  ·       Mental Ray

  ·       Autodesk 3ds Max

  ·       Autodesk MotionBuilder

  ·       Autodesk Maya

  ·       Autodesk Softimage

  ·       Autodesk 3ds Max Design

  Genel Tasarım

  ·       Autodesk  Inventor LT

  ·       AutoCAD  Inventor LT Suite

  ·       AutoCAD  LT

  ·       AutoCAD

  ·       AutoCAD  Raster Design

  ·       AutoSketch

  ·       AutoCAD  Map 3D

  ·       Autodesk  SketchBook Designer

   

  Yapı Tasarımı

   

  ·       BIM

  ·       AutoCAD  Revit Architecture Suite

  ·       AutoCAD  Revit Structure  Suite

  ·       AutoCAD  Revit MEP  Suite

  ·       AutoCAD  Architecture

  ·       AutoCAD  Civil 3D

  ·       AutoCAD  MEP

  ·       Autodesk  Revit MEP

  ·       Autodesk Revit Architecture

  ·       Autodesk Revit  Structure

  ·       Autodesk Revit

  ·       Autodesk  Navisworks

  ·       AutoCAD  Structural Detailing

   

  Mekanik Tasarım ve İmalat

   

  ·       Autodesk  Inventor Publisher

  ·       Autodesk  Showcase

  ·       Autodesk  Vault Ürün Ailesi

  ·       Autodesk Inventor  Fusion

  ·       AutoCAD  Electrical

  ·       Autodesk  Moldflow Ürün Ailesi

  ·       Autodesk  Simulation

  ·       Autodesk  Inventor

  ·       Autodesk Alias Ürün Ailesi

   

   

   

                         

  Daha fazla bilgi ve iletişim için : gokben_yabanli@sentim.com.tr

   

   

   

   

   

   

 • SENTİM - UNITY</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - UNITY
  İŞ BİRLİĞİ

  Varlık Yönetim Hizmetleri ve Çözümleri

  UNITY destekli Varlık Yönetim Çözümleri, kurumların IT varlıklarını anlamasına, yönetmesine ve böylece maliyet tasarrufu sağlamasına, gereksiz masraflardan kaçınmasına yardımcı olması için tüm kurumların kullanabilecekleri güçlü bir yazılım motoru olan UNITY ile desteklenmektedir.

  Daha fazla bilgi almak için ilgili modüllere tıklayınız
 • SENTİM - ADOBE</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - ADOBE
  İŞ BİRLİĞİ

  Adobe, dijital ortam oluşturma ile veriye dayalı pazarlamayı bir araya getiren eksiksiz çözümler sunarak işletmelerin iletişim becerilerini geliştirmelerine, markalarını güçlendirmelerine ve böylece daha başarılı olmalarına yardımcı olmaktadır. Son yıllarda hızla büyüyen Adobe - Sentim işbirliği bizlere her sektörde birçok projede birlikte çalışma fırsatı vermiştir. Sentim, müşterilerine Adobe ailesinin tüm ürün ve çözümlerini sunabilmektedir. • SENTİM - HUAWEI </br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - HUAWEI
  İŞ BİRLİĞİ

  Telekom operatörleri ve son kullanıcıya en son teknoloji ile geliştirilmiş ürün ve hizmet sağlayan Huawei ile işbirliğimizi VAP partner olarak yürütmekteyiz.
  Müşteri odaklı inovatif yaklaşımlarının yanı sıra, güçlü küresel ve yerel ortaklıkları sayesinde, network, server, storage, data center, IP telefon, Video Konferans, tablet, telefon gibi cihazlar ve bulut teknolojisi alanında avantajlı çözümler sunmaktayız.
 • SENTİM - LEXMARK</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - LEXMARK
  İŞ BİRLİĞİ

  Lexmark ve Sentim iş ortaklığı, hızlı teknolojik gelişimin bir sonucu olarak; kullanıcıların en kısa sürede en etkin çözümleri beklediğinin bilinci ve satış sonrası verdiği güçlü teknik destek ile müşterinin koşulsuz memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

  Lexmark, ürün yelpazesinde bulunan baskı ürünleri, güvenlik ve baskı çözümlerini Sentim ile kurmuş olduğu işbirliği sayesinde; kamu, finans, eğitim, sağlık ve KOBİ sektörlerinde geliştirmeyi amaçlamaktadır.

 • SENTİM - SAMSUNG LFD</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - SAMSUNG LFD
  İŞ BİRLİĞİ

  Büyük Ekran Profesyonel Görüntüleme çözümlerinde lider firma olan Samsung ile farklı sektörlerde kurumsal çözümler sunan Sentim Bilişim işbirliği geçtiğimiz aylarda başladı. Önümüzdeki yılların en büyük gelişme gösteren pazarları arasında yer alan Geniş Ekran Görüntüleme pazarı çözümlerinde Sentim yola Samsung’la devam edecek. Hali hazırda birçok toplu alanda (Terminal, Otel, Okul, Mağaza) kullanılan LFD (Large Format Display)’ler önümüzdeki yıllarda, Samsung teknolojisiyle ve Sentim Bilişim’in tecrübesiyle son kullanıcı memnuniyetini de arkasına alarak daha da yaygın kullanılacak. Geniş ürün gamına sahip Samsung LFD’ler tekli kullanımının yanı sıra, videowall ve artwall şeklinde de kullanım için son kullanıcıya çözümler sunuyor.
 • SENTİM - VMWARE</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - VMWARE
  İŞ BİRLİĞİ

  Sentim, sanallaştırma teknolojilerinde dünya liderliğini sürdüren VMware firmasının Enterprise Partner’ı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu alanda iş sürekliliği yüksek, kolay yönetilebilir, felaket senaryolarına hazır, özel bulut bilişim altyapısı sağlayan çözümleri; saha tecrübesine sahip, uzman kadrosuyla sunmaktadır.
 • SENTİM - EMC </br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - EMC
  İŞ BİRLİĞİ

  Dünyada veri ile ilgili geliştirdiği teknolojiler ve sunduğu çözümlerle bir numara olmayı başaran EMC firmasıyla geliştirdiğimiz iş ortaklığı sayesinde katma değeri yüksek çözümleri müşterilerimize sunmaktayız. Bu iş biriliği sürecinde Sentim, yaptığı uzmanlık yatırımlarıyla Premier partner olarak çalışmalarını sürdürmektedir.
 • SENTİM - INTEL</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - INTEL
  İŞ BİRLİĞİ

  Türkiye bilişim sektörünün lider entegratörlerinden Sentim Bilişim’in, Intel ile yaptığı çalışmalar her gün artan bir ivmeyle devam etmektedir. Dünya devlerinden Intel’in desteğiyle, kurumlara Intel tabanlı sistemler ile birlikte stratejik ve yenilikçi çözümler sunulmaktadır.

  Sentim Bilişim’in desteğini verdiği Intel ürünlerine Intel vPro teknolojisi ve Intel vPro ile entegre çalışan PC üzerinde masaüstü sanallaştırma çözümleri sunan Virtual Computer firması ile NxTop ürünü de eklenmiştir. Kurumlarda, Intel vPro teknolojisiyle yazılım sorunlarının tamamının uzaktan müdahale ile çözülebilmesi, işletim sistemi geçişlerinin uzaktan ve zero-touch yapılabilmesi, mesai saatleri dışında kapalı sistemlere ulaşıp güncelleme yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede, sistem yönetim maliyetlerinde ciddi azalma, enerji tasarrufu ve daha ileri güvenlik sağlanmaktadır. Sanallaştırmanın son kullanıcı bilgisayarı üzerinde yapılmasını sağlayan Virtual Computer NxTop çözümü sayesinde de sunucu tabanlı masaüstü sanallaştırmasının ve konvansiyonel PC yaklaşımlarının avantajları tek bir çatı altında toplanmakta, mobilite ve çevrimdışı (offline) çalışma imkanıyla uzaktan yönetim kolaylığı ve maliyet avantajları getirilmektedir.

 • SENTİM - SYMANTEC</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - SYMANTEC
  İŞ BİRLİĞİ

  Symantec bireysel kullanıcılardan kurumsal firmalara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine içerik ve ağ güvenliği/yazılım ve uygulama çözümleri sunmaktadır. Güvenlik teknolojileri konusunda hizmet verdiği kurumların veri bankalarındaki bilgilerini koruyacak ve yönlendirecek çözümler üreten ve depolanan ortamlardaki riskleri en aza indirerek daha korunaklı hale getiren güvenlik çözümleri üreticisi lider bir firmadır. Symantec, Sentim işbirliği çerçevesinde istemci, gateway ve sunucu güvenliği çözümleri için antivirüs koruması, firewall ve VPN yönetimleri, saldırı tespit sistemleri (IDS), internet ve e-posta içerik kontrolü, filtreleme ve son nokta koruma çözümleri konusunda başarılı birçok projeye imza atmıştır.
 • SENTİM - TREND MİCRO</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - TREND MİCRO
  İŞ BİRLİĞİ

  Sentim ailesi, 2011 yılının son dönemecinde, alanında global bir lider olan, güvenlik çözümleri üreticisi Trend Micro ile işbirliği geliştirmiş, 2012 yılı içerisinde başarılı bir ortaklığın planlamasını gerçekleştirmiştir.

  Trend Micro; küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda data loss prevention çözümünden uç nokta güvenliğine, sanallaştırma güvenliğinden antivirüs, mail ve web güvenliğine kadar pek çok noktada teknolojik anlamda kendini ispat ederek ürünlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Trend Micro, Sentim’le birlikte öncelikle içerik güvenliği, sanallaştırma güvenliği ve mobil cihaz güvenliği noktasında kamu, finans, sağlık, enerji, eğitim ve KOBİ alanında müşteri odaklı, geniş kapsamlı ve başarılı projeler gerçekleştirmektedir.

  Sentim, Trend Micro iş ortaklığını 2011 yılı sona ermeden Trend Micro Silver Partner olarak taçlandırmıştır ve yeni yılla beraber Trend Micro Gold Partner olmak için eğitimlere hız kesmeden devam etmektedir.

 • SENTİM - CASPER</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - CASPER
  İŞ BİRLİĞİ

  Bilgisayar teknolojileri konusunda Türkiye’nin öncü markaları arasında yer alan Casper ile olan iş birliğimiz uzun yıllara dayanmaktadır. Bilişim sektöründe 20 yılı geride bırakmış olan Sentim son yıllarda Casper ile bir çok projede önemli başarılara imza atmıştır.

  Casper ailesinin tüm ürünlerini katma değeri yüksek, uçtan uca çözüm misyonuyla müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.  Geliştirdiğimiz bu iş birliği sürecinde gelecekte de iş dünyasına kaliteli, profesyonel ve son teknoloji çözümleri uzman kadromuzla sunmaya devam edeceğiz.

 • SENTİM - ARUBA</br>İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - ARUBA
  İŞ BİRLİĞİ

  Wireless teknolojileri konusunda vizyoner çözümleri ile lider olmayı hedefleyen Aruba Networks ile Sentim Bilişim iş ortaklığı, Türkiye pazarına girdikleri ilk günlerden başlamaktadır. Sentim Bilişim bu iş ortaklığı ve uzman kadrosu sayesinde kısa sürede çok büyük projelere imza atmış, Şehir Üniversitesi Kablosuz Ağ (Wireless) Projesi ile Aruba Networks 2010 EMEA Bölgesi En İyi Proje ödülünü almaya hak kazanmıştır.
 • SENTİM - VEEAM<br/> İŞ BİRLİĞİ

  SENTİM - VEEAM
  İŞ BİRLİĞİ

  Sentim Bilişim, sanallaştırma alanında sunduğu yazılım ve çözümlerle sektörün lider şirketi VMware’ nin Kurumsal İş Ortağı olmuştur. Veeam® Backup & Replication™, sanal ortamlar için özel olarak geliştirilmiştir.

  VMware vSphere ve Microsoft Hyper-V’deki sanallaştırılmış verinin hızlı, esnek ve güvenilir bir şekilde kurtarılmasını sağlar. Yedekleme ve Felaketten kurtarma senaryolarında tek bir çözümde birleştirir, sektörde daha önce görülmemiş özellikler sunar. Günümüzün BT gereksinimlerini değiştiğine ve geleneksel yedekleme yöntemlerinin temel sorunlarının —yüksek maliyetler, artan karmaşıklık ve eksik yetenekler—artık hiçbir kuruluş için kabul edilemez olduğuna inanan Veeam, sanallaştırma ve bulut için tasarlanmış modern veri koruma sistemidir.  VMware güçlü, kullanımı kolay ve uygun maliyetli veri ile sizlere tam bir koruma sunar. Daha detaylı bilgi için lütfen ziyaret ediniz. http://www.veeam.com/tr

Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.