IDC CIO Summit Gold Sponsoru Sentim Bilişim

Idc Sentim
20 / 05 / 2014
Türkiye’de bilişim sektörünün güçlü entegratörü olan Sentim Bilişim 2-4 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen ve bilgi teknolojileri sektörünün liderlerine ev sahipliği yapan IDC Turkey CIO Summit 2014 konferansına altın sponsor olmuştur.
Farklı sektörlerden birçok üst düzey bilgi teknolojileri yöneticisini bir araya getiren IDC Turkey CIO Summit konferansı firmalara yeni teknolojilerden haberdar olma ve sektördeki önemli projelerin bilgi paylaşımı yapılmasına olanak sundu.
Etkinlikte 3 gün boyunca farklı konularda birçok panel yapıldı. Sentim bilişim Marketing Direktörü Banu Baykal, IDC Araştırma Yöneticisi Melih Murat'ın moderatörlüğünü yaptığı ‘’From Siloed to Homogeneous IT: Integrating Complex Technology Platforms’’ konulu panelde konuşmacı olarak yer aldı.

Yaptığı büyük sistem entegrasyon projeleri vendorlarla yaptıkları iş birlikleri Türkiye’nin en büyük ve prestijli kurumlarına sunduğu hizmetlerle ve başarılı proje yönetimiyle tanıtan Sentim Bilişim, standıyla da yer aldığı CIO Summit toplantılarında bilgi teknoloji sektör liderleriyle olan ilişkilerini pekiştirdi.


Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.