Microsoft'tan Sentim'e Yılın En İyi Kurumsal Satış İş Ortağı Ödülü

Sentim O
14 / 01 / 2014
Microsoft Türkiye, Microsoft İş Ortakları 2013 Ödül Töreni’nde başarılı iş ortaklarını ödüllendirdi. Microsoft Türkiye, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Microsoft İş Ortakları Ödül Töreni’nde Microsoft Türkiye’nin başarısının mimarları olarak gördüğü iş ortaklarıyla bir araya geldi.
İş ortaklarının satış, büyüme, çözüm geliştirme, bulut bilişim ve müşteri memnuniyeti performanslarına göre değerlendirildiği, kamu, kurumsal, KOBİ, cihaz üreticileri ve dağıtıcılar seğmenlerine göre belirlenen ödüller, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen ve Genel Müdür Yardımcıları tarafından sahiplerine verildi.
Sentim 2013 yılında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar nedeniyle Yılın En İyi Kurumsal Satış İş Ortağı ödülüne layık görüldü.
Sentim Bilişim adına ödülü Microsoft Ürün Müdürü Sn. Berrak Erkman aldı. Konuyla ilgili görüşlerine başvurduğumuz İffet Polat "Microsoft'un iş ortağı olarak gerçekleştirdiğimiz birçok projeyle ülke ekonomisine sağladığımız katma değerler için değerli müşterilerimize ve ekibimize destek ve güvenleri için teşekkür ederiz" dedi.


Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.