SENTİM Bünyesine 1 Ödül Daha Kattı

1476178 474551362656214 253222173 N
05 / 12 / 2013
Türk Ekonomi Bankası, bu yıl 2. sini gerçekleştirdiği Tedarikçi Ödülleri Töreni ile birlikte çalıştığı firmalara ödüllerini verdi.
Türk Ekonomi Bankası tedarikçilerini, kalite, fiyat, lojistik ve iletişim gibi dört ana başlıkta 25 soru ile değerlendirmeye tabi tuttu. 11 tedarikçi firmayı; iç müşteri, dış müşteri hizmet, dış müşteri malzeme ve jüri özel ödülleri kategorilerinde ödüle layık buldu.
TEB Tedarik Yönetimi Direktörü Arda Polat “Bir kurumu kurum yapan bilgi birikimi, çalışanları, olduğu kadar iş ortakları ve tedarikçileridir. Yüksek performans ve hizmette mükemmelliği yakalamakta; fark yaratan ürün, hizmet ve projeler sunan siz tedarikçilerimizin işbirliğinin öneminin farkındayız.” dedi.
Tedarikçilerle olan işbirliği sayesinde müşterilere sunulan hizmet kalitesinde de mükemmele ulaştıklarını belirten Polat, tedarikçilerini ödüllendirerek finans dünyasında da bir ilki gerçekleştirdiklerini belirtti.
Sentim Bilişim ile uzun yıllardır çalışmaya devam eden TEB, Sentim’i iç müşteri tedarikçi alanında ödüle layık buldu.
Sentim adına ödülü alan finans sektör yöneticisi Şenay Kayol tüm ekip çalışmalarına teşekkür ederken bundan sonraki çalışmalarında bu ödülün kendileri için büyük şevk kaynağı olacağını belirtti.


Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.