Sentim’den Ağrı'ya Dev Yatırım

Fotoğraf
24 / 12 / 2013

Sentim Bilişim tarafından Ağrı’da kurulan Çağrı Merkezi 6000 kişiye istihdam sağlayacak.

 

Türkiye'nin en büyük çağrı merkezlerinden birine sahip olan Sentim Bilişim İstanbul’da olduğu gibi Ağrıda ’da hızla büyümeye ve istihdama katkı sağlamaya devam ediyor.

                Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Ağrı çağrı merkezi gelecekte 6000 kişiyi istihdam edecek kapasiteye sahip. İlk açıldığında 100 kişinin çalıştığı Sentim Ağrı Çağrı Merkezi'nde şu anda 400 personel görev yapıyor.

Sentim Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kuralkan, bölgedeki gençlere iş olanakları ve kariyer fırsatları sunmaya devam edeceklerini vurgulayarak, ilerleyen dönemde Türkiye’nin farklı noktalarında büyümeye devam edeceklerini belirtti.  "Ağrı’daki çağrı merkezimizin hem bölgeye hem de sektörümüze yeni bir soluk getireceğine inanıyoruz. Ağrı’da da büyümeyi sürdürerek şehrin en büyük işvereni olmak istiyoruz." dedi.

Sentim Ağrı Çağrı Merkezi, bölgedeki gençlere iş imkânları ve kariyer fırsatları oluşturmayı sürdürecek. Sentim Ağrı Çağrı Merkezi'nde, ilerleyen dönemlerde 6000 gence istihdam sağlanacak.

Enerji şirketleri, telekomünikasyon firmaları gibi büyük organizasyonlar da dâhil olmak üzere çok sayıda markaya çağrı merkezi hizmeti sunan Sentim, alanında uzman 900’ye yakın çağrı merkezi operatörü ile 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti esasına göre çalışıyor.

Ağrı’da eğitimli ve yetişmiş nüfusun oldukça yüksek olması bu yatırımın Ağrı’da yapılmasında belirleyici olduğu vurgulayan Mustafa Kuralkan sağladıkları iş imkânları ve gelecekte Sentim aracılığı ile aktarılacak olan teknoloji bilgisi ile şehrin kalkınmasına ve ekonomisine büyük katkı sağlayacaklarını belirtti.

Sentim Ağrı Çağrı Merkezi'nde, Tele Satış, Tele Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, olmak üzere tüm müşteri ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat özel çözümler sunuluyor.


Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.