Ataşehir Belediyesi Sentim Uzmanlığı İle Buluştu

Atasehir Belediyesi Adres Birim Telefonlari H3311
01 / 08 / 2013

Ofise bağlı kalmak istemeyenlerin tercihi Office 365 ile ofisiniz her yerde sizinle. Ataşehir Belediyesi, herhangi bir bölgeden kesintisiz hizmet sağlayan Office 365’i kullanmaya başladı. Üstelik Sentim uzmanlığı ve güvencesiyle…

Sentim ve Microsoft iş birliği ile gerçekleştirilen projede tüm belediye çalışanları ofis uygulamalarına her yerden, her zaman ve her cihazdan erişme imkânına sahip oldu.

 

Kullanıcıların e-mail’lerine ve gerekli belgelere her yerden ve her zaman ulaşabiliyor olması neticesinde üretkenliğin artması sağlandı.  Masraflar düştü ve bulut teknolojisi ile Office 365 sayesinde kaynaklar daha etkili biçimde kullanılır hale getirildi.

Şirketler, Office 365 ile herhangi bir altyapı veya yazılım yatırımı yapmaya gerek kalmadan belgelerine her yerden her cihazla(PC, Mac, iPhone, Android ve BlackBerry) ve her zaman ulaşabilir konuma geldiler. 

Belgelerini istediği şekilde değiştirip yönetebilir, erişim hakkı tanımladığı tüm çalışanlarının ortak doküman üzerinden çalışabilmesine olanak sağlandı.  Buna ek olarak, şirketler kurumsal e-posta sahibi oldukları gibi; bu e-postalarına cihaz, mekân ve zamandan bağımsız olarak erişebilme imkânı sağladılar.

Bu sayede herhangi bir altyapı yatırımı yapmaksızın son teknolojilerin yardımıyla, ekip çalışması üzerine kurulu bir kültür ve iş yapış şekli geliştirebilir ve verimliliklerini arttırabilir konuma geldiler.

Daha fazla bilgi ve iletişim için,

Halkla İlişkiler Sorumlusu, Zehra Uzan

zehra_uzan@sentim.com.tr 0216 554 8 554

Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.