Sentim ve HP IT Yöneticilerini Hatay'da Buluşturdu

Img 7458
01 / 08 / 2013

Sentim ve HP işbirliğiyle gerçekleştirilen "Kişisel Sistemler ve Endüstriyel Sunucu/Depolama/Network" eğitimi 20-22 Nisan tarihinde Hatay’da gerçekleştirildi. Eğitim dışında davetliler Hatay’ın tarihi ve turistik yerlerini de rehber eşliğinde gezme imkânı buldular.

3 gün süren eğitime kamu sektöründen BELBİM, İSPARK, İHE, İGDAŞ, Kıyı Emniyeti, İstanbul Ulaşım, Hudut ve Sahiller Müdürlüğü, Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra Marmara, Medeniyet ve İstanbul Üniversiteleri’nin üst düzey yöneticileri katıldı.

Toplantı, Sentim Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan ve Hp Networking Group Kanal Satış Müdürü Nurper Rodoplu’nun açılış konuşmasıyla başladı. Ardından HP Teknoloji Danışmanı Moro Hekim Server&Storage eğitimi ve HP Çözüm Teknisyeni Orhan Ortaç Networking eğitimleri ile katılımcıları bilgilendirdiler.

Eğitimlerin ardından, katılımcılar Hatay’ın tarihi ve kültürel güzelliklerinden Antakya Mozaik Müzesi, St.Pier Kilisesi, Harbiye Şelaleleri, Katolik ve Ortodoks Kiliseleri, Eski Antakya Sokakları, Tahtacılar çarşısı, Samandağ-Titus tünelleri, Beşikler Mağarası, Selovkos Antik Kenti ve Vakıflar Köyü’nü gezerek yöreyi tanıma imkanı buldular. Etkinliğin son gününde katılımcılardan hatıra olarak düşüncelerini kaleme almaları istendi.

3 gün süren etkinlikte bilgilendirici ve keyifli vakit geçiren davetliler HP’nin geniş ürün portföyünü ve sunduğu hizmetleri daha yakından tanıma fırsatı buldular.

Sentim Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan "Gerçekleştirilen eventi hem HP ile olan işbirliğimizin pekişmesinde hem de sektöre yeni teknolojileri tanıtmamız açısından çok yararlı buluyorum" dedi.

İletişim:

Meryem UÇAR- Halkla İlişkiler Sorumlusu

0216 544 95 66

meryem_ucar@sentim.com.tr

Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.