Sentim ve Intel’den Kurumsal Verimlilik Çözümleri Semineri

Minik
01 / 08 / 2013

Dünyanın önde gelen işlemci markalarından Intel ve Sentim’in iş birliğiyle 27 Martta Rizt Carlton otelinde "Kurumsal Verimlilik Çözümleri’nin" tanıtımına yönelik seminer düzenlendi.

 

Sentim’in ev sahipliğinde Intel ve Microsoft’un katkılarıyla gerçekleştirilen toplantıya eğitim, finans, sağlık ve enerji sektörlerinin yanı sıra  devlet kurumlarından da  üst  düzey yöneticiler katıldı.

Toplantı Sentim Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan ve Intel İş Geliştirme Müdürü Göker Öztürk’ün açılış konuşmalarıyla başladı.

Daha sonra konuşmacılar "Intel İstemci Teknolojileri","Sentim’in Kurumsal Verimlilik Çözümleri, Yönetilebilirlik , Güvenlik ve Sanallaştırma", "Microsoft Yeni Nesil Bulut Teknolojileri" ile en son  teknolojiler konusunda katılımcıları bilgilendirdiler. Toplantı da ayrıca "Geleceğin Bulut Odaklı Veri Merkezleri" ile ilgili  sunum katılımcıların oldukça ilgisini çekti.

Toplantıya katılanlar  kurumsal verimlilik alanında bilgi işlem yöneticilerinin hayatını kolaylaştıracak V- Pro ve Virtual Computer teknolojilerini de daha yakından tanıma olanağı buldular.

Sentim Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan "IT  profesyonellerini bir araya getiren bu tür toplantıların sektör açısından  çok yararlı olduğunu Sentim olarak yeni dönemde bu tür aktiviteleri artırarak devam edeceklerini" söyledi.

Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.