Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve İletişim Zirvesi Sentim Sponsorluğunda Gerçekleşti

Bilisimiletisim
01 / 08 / 2013

T.C. Sağlık Bakanlığı'nın desteklemiş olduğu “Uluslararası Sağlıkta Bilişim ve İletişim Zirvesi” 03-04 Mart 2012 tarihlerinde Sentim altın sponsorluğunda İstanbul Grand Cevahir Hotel’de gerçekleşti.

 Zirveye başta Sağlık Bakanlığı ve Bilim Üniversitesi yetkilileri ile birlikte Türkiye genelinden özel, kamu ve devlet hastanelerin yöneticileri, dünyanın önde gelen bilişim ve teknoloji şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sağlık dernekleri, medikal şirket temsilcileri ve akademisyenleri katıldı.

 Zirve Bilim Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Hakan Berkman’ın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından Akademisyenlerin ve Şirketlerin üst düzey yöneticilerinin sektördeki son yenilikler ve teknolojilerle ilgili  sunumlarıyla devam etti. Etkinlikte Sentim Bilişim adına Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan ˝Microsoft Kurumsal Anlaşmaların Faydaları˝ konulu bir sunum yaptı.

 İki gün süren organizasyon bilişim ve sağlık sektörünün önemli aktörlerini bir araya getirdi. Pek çok konunun masaya yatırıldığı toplantıda ayrıca  bilişim ve iletişim sektöründeki güncel konular  ve gelişmeler tartışıldı.

Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.