Tümleşik İletişimde Son Yaklaşımlar Toplantısı Sentim Sponsorluğu'nda Gerçekleşti

Tumlesikiletisim
01 / 08 / 2013

Sentim'in, Cisco ile birlikte gerçekleştirdiği Tümleşik İletişimde Son Yaklaşımlar konulu etkinlik, 13-14 Ocak'da Saklıköy Country Club'de gerçekleşti.

Toplantıya eğitim sektörünün önde gelen üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, Karabük Üniversitesi, Türk Alman Üniversitesi, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Çorum Hitit Üniversitesi, Mardin Artuklu Üniversitesi, Sinop Üniversitesi, Şırnak Üniversitesi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi ve Kars Kafkas Üniversitesinin yöneticileri katılım gösterdi. Sentim adına Genel Müdür Yardımcısı Burak KURALKAN, eğitim sektörü yöneticisi Melda GÜÇLÜ, Bayram ÇATAL, Faruk DAĞ, Melih SAĞLAM, Profesyonel Hizmet Yöneticisi Mecit YÖNDEM, Müşteri temsilcisi Yasemin ÖZYURTLU, teknik birimden Ahmet ERİŞ ve Mehmet Emin YAĞCI, Cisco yöneticilerinden ise İsmet BİTER, Can ÖKSÜZOĞLU, Evin TAŞ, Cem ALBAYRAK, Aslı ÇİL ve Levent TURAN katıldı.

Eğitim'de yeni teknolojilerin masaya yatırıldığı toplantıda, Cisco'nun eğitim sektörünün ve IT yöneticilerinin hayatını kolaylaştıracak Unified Communications ve Collaboration çözümleri anlatıldı. Sentim Genel Müdür Yardımcısı Burak KURALKAN ve Cisco İş Geliştirme Müdürü İsmet BİTER' in açılış konuşmalarıyla başlayan toplantı, daha sonra sırasıyla:

Networking Acedemy - Nevin TAŞ

Data Center Çözümleri - Cem ALBAYRAK

UC - Webex - Kablosuz Network çözümleri - Aslı ÇİL

Video konferans, uzaktan eğitim çözümleri - Levent TURAN

Yapmış olduğu sunumlar ile gerçekleştirildi. Günün son sunumunda ise Namık Kemal Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Mustafa GÜNDOĞDU'nun 2011 yılında firmamız ile gerçekleştirdiği IP telefon projesi anlatıldı. Sunum sonunda bu proje ile kurumun geri kazanımları tartışıldı ve soru cevap şeklinde proje detaylandırıldı. Demo cihazlarının da hazır tutulduğu ortamda katılımcılara serbest zamanlarda ürünler ve kullanım şekilleri ile ilgili bilgilendirmelerde yapıldı.

İki gün süren etkinlikte, Saklıköy'ün eşsiz doğa manzarası ve profesyonel hizmeti ile samimi bir ortamda vakit geçiren eğitim sektörü yöneticileri etkinlikten çok memnun ayrıldılar.

Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.