Geleneksel Sabiyap İftarı Sentim ve HP Sponsorluğunda Gerçekleşti

Sabiyapiftar
01 / 08 / 2013

Sağlık Bilişim Yöneticileri, HP ve Sentim sponsorluğunda gerçekleşen geleneksel Sabiyap iftar programında bir araya geldi.

Sabiyap'ın düzenlediği geleneksel iftar programı 17 Ağustos 2011 tarihinde Grand Cevahir Hotel'de Sentim ve HP sponsorluğunda gerçekleşti. Toplantıya Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bulunan üniversitelerin temsilcileri, bilişim sektörünün teknoloji ve iş profesyonelleri, kamu ve özel sektörün bilgi sistemleri yöneticileri ve işletme yöneticileri, hastane müdür ve başhekimleri katıldı.

Sentim adına Genel Müdür İffet Polat, Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan, Accout Manager Serkan Kuralkan, Sağlık Sektörü Yöneticisi Mehmet Keleş, Ekrem Tatlı ve HP Ürün Temsilcisi Nisa Akova; Hp adına PSC Ürün Yetkilisi Sıtkı Yavuz, PR Sorumlusu Burcu Yücesoy, Sağlık Satış Yöneticisi Meltem Bilgili, Value Ürün Müdürü Emre Cankurtaran, Server&Storage Ürün Yöneticisi Sercan Akdemir ve Eğitim Sorumlusu Begüm Kırımlı toplantıya katılanlar arasındaydı.

Sabiyap Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Keleş'in açılış konuşmasıyla başlayan gecede, HP Value Ürün Müdürü Emre Cankurtaran'ın sağlıkta yeni teknolojiler ile IT yöneticilerinin hayatını kolaylaştıracak wokstation, thin clients ürünlerini açıkladığı sunumu ile devam etti.

Samimi bir iftar yemeği ve sunumlarla devam eden gecenin sonlarında gerçekleştirilen ney dinletisi sonrasında davetliler etkinlikten memnun bir şekilde ayrıldılar.

Sentim Bilişim bir Holding Şirketidir.