HİTACHİ ‘’CHANGE THE GAME’’ TOPLANTISINA SENTİM BİLİŞİM’DE KATILDI

Hitachi2
14 / 09 / 2015

Bilişim sektörünün güçlü entegratörü Sentim Bilişim 10 Eylül tarihinde ‘’Çırağan Palace’’ de düzenlenen ve bilgi teknolojileri liderlerine ev sahipliği yapan Hitachi ‘’Change the Game’’ konferansına sponsor oldu.

Toplantıya farklı sektörlerden üst düzey bilgi teknolojileri yöneticileri, sistem entegratörleri ve bir çok distribütör katılım gösterdi.

Hitachi ile yürüttüğü iş ortaklığında önemli bir çözüm projesi olan ve Sentim tarafından geliştirilen 1m2 Veri Merkezi çözümü etkinlikte tanıtıldı. Katılımcılar tarafında yoğun ilgi gören bu çözüm platformu, tek konsoldan yönetilebilen, bütün yapıda maliyet avantajı sağlayan, 3 yıl destek hizmeti sunan, aynı zamanda üreticiler tarafından uyumluluğu %100 desteklenmiş ve onaylanmış bir ürün tasarımına sahiptir.

Sentim Veri Merkezi çözümü, bileşenlerin birbiriyle uyumu ile en doğru konfigürasyona sahip, bulut entegrasyonu sayesinde güncel ve dinamik hibrit bir yapı özelliği ile de ön plana çıkmaktadır.

Sentim Bilişim tecrübeli danışman ve uzman kadrosu sayesinde profesyonel destek hizmeti sunan ve ayı zamanda kurumlara değer katacak her projede ilklerden olmaya devam edecektir.

Sentim IT is and Holding company.