Sentim, Bilişim’in En Büyükleri Arasında

Dsc 3695(1)
01 / 08 / 2013

Interpromedya yayıncılık tarafından bu yıl 14’uncusu gerçekleştirilen Bilişim 500  araştırması sonuçlandı. Araştırma sonuçlarının açıklandığı ödül töreni 24 Haziran Pazartesi günü Grand Cevahir Hotel and Congress Center’da gerçekleşti.

Sektördeki değişim ve gelişime ışık tutan, referans niteliğindeki araştırma sonuçlarına göre Sentim Türkiye’deki en büyük 50 bilişim şirketi arasında yer alıyor, aynı zamanda son 3 yılda en iyi performans gösteren yıllık cirosunda hep artış yakalayan 10 bilişim firmasının içerisinde yer alıyor.

Yazılım, donanım, bayilik, hizmet, ağ donanımı, sunucu gibi alanlarda da ilk 10’a girmeyi başaran Sentim ayrıca yılın başarılı sistem entegratörlerinden biri olarak ödüle layık görüldü.

Ödülü Sentim Bilişim adına Yönetim Kurulu Üyesi İffet Polat aldı. İffet Polat ödül töreninin ardından yaptığı açıklamada ‘’Bu ödülü tüm çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Onların desteği ve inancı başarılarımızın arkasındaki güçtür. Bilişim sektörünün büyümesinde Sentim’in de katkısının olduğunu görmek bizleri oldukça mutlu ediyor. ‘’dedi.

Sentim IT is and Holding company.