Bilişim Dünyası EMC Forumda Buluştu

Emcforum
01 / 08 / 2013

"İşinizi+BT'yi+Kendinizi Dönüştürün" temasıyla bu yıl 6. kez düzenlenen EMC Forum 18 Ekim Perşembe günü 1000’e yakın katılımcı ile İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşti.

EMC Türkiye Genel Müdürü Önder Sönmez’in konuşmasıyla başlayan etkinlik gün boyu devam eden 5 paralel oturum ile devam etti.

Renkli kişiliği ile tanınan yazar/şair Sunay Akın'ın konuk konuşmacı olarak katıldığı EMC Forum, EMC'nin Teknoloji İş Ortakları organizasyonunu yöneten Başkan Yardımcısı, Global Pazarlama CTO'su, Chuck Hollis’in konuşmasının ardından paralel oturumlara geçildi.

Yerel ve uluslararası konuşmacıları bir araya getiren forum, iş ortaklarının sunduğu en yeni çözümleri dinleme fırsatını da katılımcılara sundu.

Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, kendilerine ve altyapılarına özel çözümler sunan Sentim,  ürün müdürleri ve teknik ekibi ile forumda müşterileriyle buluştu.

Bu yılki EMC Forum'da, teknoloji dünyasının gündemindeki Büyük Veri ve Bulut Bilişim konularında geri kalmamak adına kurumların ve yöneticilerin dönüşüm yolculuklarını her yönüyle ele alındı. Şirketlerin BT dönüşümlerinde uygulamaları gerekenler hakkında önemli yol haritaları sağlamanın yanı sıra; rekabet ortamında nasıl öne çıkabileceklerini ve kârlılığı artırmanın yolları özellikle vurgulandı.

Sentim IT is and Holding company.