Mavi Jeans'in Tercihi Sentim Bilişim

Mavi Jeans
01 / 08 / 2013

Türkiye’nin dünyaya açılan ilk moda markası olan Mavi Jeans, 1991 yılında İstanbul’da kuruldu. Mavi Jeans, bugün; ABD, Kanada, Almanya, Avustralya ve Rusya'nın da aralarında bulunduğu 50 ülkede 280'i Mavi shop olmak üzere 4.000'e yakın noktada müşterileriyle buluşuyor.

 

Türkiye'nin yanı sıra yurtdışında da en iyi markalar arasında yer alan Mavi Jeans, bilişim altyapısını Sentim Bilişim’in danışmanlığıyla yeniledi.

Kurum, daha önce OCS 2007 sürümünü kullanıyordu, personel masaüstü telefon ile haberleşmek durumunda kalıyordu. Lync Server 2010 ürününü kullanmaya başladıktan sonra, farklı lokasyonlarda bulunan veya mobil olarak çalışan personel her an anlık durumlarını diğerleri ile paylaşabilir, anında mesajlaşabilir hale geldi.

Kullanıcılar, telefon araması veya dış hat aramaları gerçekleştirebilir konuma getirildi. Bununla birlikte birçok kullanıcı aynı anda sesli veya görüntülü konferans gerçekleştirebilme imkânı buldu.

Bilgi akışını hızlandırıp kolaylaştırdığı gibi, zaman kullanımında da sağladığı avantajlar ve ücretsiz devam edecek bir sistem olması, iletişimde etkinlik ve verimliliği arttırarak kesintisiz bir hizmet sağlanmasını mümkün kıldı.

Sentim IT is and Holding company.