Sentim ve Medyasoft'an Akademik Bilişim Çözümleri Semineri

Crmxfwyi
01 / 08 / 2013

Sentim ve Medyasoft işbirliği ile düzenlenen Akademik İş Çözümleri etkinliğinde üniversitelerin teknolojileri konuşuldu.

 

Akademik iş çözümleri etkinliği 4 Ekim 2012 tarihinde Swissotel The Bosphorus’ da gerçekleştirildi.

Akademik bilişim semineri, akademisyenlerle ve IT uzmanlarını bir araya getirerek Türkiye’deki üniversitelerin bilgi teknolojilerini masaya yatırdı.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Aydın Üniversitesi ve Mimar Sinan Üniversitesi gibi birçok köklü kurumun katıldığı seminerde eğitimde kullanılan marka ve çözümler konuşuldu.

Medyasoft Genel Müdürü İhsan Taşer bey’in açılış konuşması ile başlayan etkinlik, üniversitelerde yazılım eğitimi, dijital tablet yayıncılığı ve uzaktan eğitim konularıyla devam etti.

Adobe akademik lisanslama, eğitimde wacom interaktif ekran ve tablet çözümleri, mediasoft portal çözümleri ve eğitimde güvenlik çözümleri konularında alanında uzman yöneticiler katılımcıları bilgilendirdi.

Eğitim alanında büyük projelere imza atan Sentim; bu alandaki deneyimlerini katılımcılarla paylaşırken  Adobe ve Autodesk iş birliğiyle gerçekleştirilen çözümlerin de tanıtımını yaptı

Sentim IT is and Holding company.