Sentim Microsoft Management Summit 2012’de Altın Sponsor Oldu

Mms2012(1)
01 / 08 / 2013

Her yıl Amerika’da yapılan ve Microsoft’un en yeni teknolojilerinin yetkili ağızlardan anlatıldığı etkinliğin bir eşi , bu yıl 8 Mayıs İstanbul Swiss Bosphorus Otel’de gold sponsor Sentim işbirliğiyle gerçekleştirildi.

Katılımın çok yoğun olduğu  etkinlikte; System Center 2012, Veri Merkezi ve Bulut Yönetim Ürünleri, Geleceğin İşletim Sistemi Windows Server 2012 ve Microsoft Bulut Bilişim Platformu Windows Azure hakkında en güncel bilgiler sunuldu.

Dünyanın sayılı ülkelerinde yapılan bu etkinliğe Microsoft Amerika’dan gelen üst düzey yöneticiler de katıldı. Yönetim ve Güvenlik Teknik Ürün Yönetimi Direktörü Clare Henry’in açılış konuşması ile başlayan etkinlik global sponsorların başarı hikayeleri ile devam etti. Microsoft Türkiye’de güvenlik ve yönetim ürünlerinden sorumlu Mehmet Üner katılımcılara System Center 2012 hakkındaki değişiklerden bahsetti. Microsoft teknik ürün yöneticisi Konen Owens, yapılan değişiklerin operasyon yönetimine entegre olabilmesi için gerekenler hakkında bilgi verdi.

Sentim bilişim Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan  ve bir çok bölüm yöneticisi Sentim adına etkinlikte hazır bulundu. Burak Kuralkan " Yerel ve ulusal seviyede çalışan pek çok yetkin iş ortağının içinde bulunduğu etkinliğe sponsor olmak bizleri mutlu etti. Teknolojinin gelişmesine ve yaygınlaşmasına öncülük etmek için güvendiğimiz iş ortağı Microsoft’la birlikte tecrübemizi birleştirerek her zaman kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vereceğiz" dedi.

Sentim IT is and Holding company.