Sağlık Bilişim Yöneticileri Toplantısı Sentim Sponsorluğu'nda Gerçekleşti

Dsc 0877
01 / 08 / 2013

Sabiyap'ın düzenlediği Sağlık Bilişim Yöneticileri toplantısı 29 Ocak 2012 tarihinde Dahill İstanbul'da Sentim ve Trend Micro sponsorluğunda gerçekleşti.

Toplantıya İstanbul'dan birçok özel ve devlet hastanesinin başhekim, başhekim yardımcıları, hastane müdürleri, bilgi işlem müdürleri, üst düzey yöneticileri ve biyomedikal müdürleri katılım gösterdi. Sentim adına sağlık sektörü yöneticisi Mehmet KELEŞ, Ekrem TATLI, Trend Micro Ürün Müdürü Fahri KIRMAN ve Halkla İlişkiler yöneticisi Meryem UÇAR; Trend Micro yöneticilerinden de Kanal Müdürü Mine Eren, Pazarlama Müdürü Sibel Yılmaz, Account Manager Özlem BALCI, Account Manager Mert DUMAN, Sistem Mühendisi İbrahim ESKİOCAK katıldı.

Sağlık'da yeni güvenlik çözümlerinin masaya yatırıldığı toplantı da Trend Micro'nun sağlık sektörünün ve IT yöneticilerinin hayatını kolaylaştıracak güvenlik yazılım çözümleri anlatıldı. Toplantı Sabiyap Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Keleş ve Trend Micro Pazarlama Müdürü Sibel Yılmaz'ın açılış konuşmalarıyla başladı. Daha sonra Satış Mühendisi İbrahim Eskiocak'ın

Siber Suçlar

Data Center Security

End Point Security ve Mobile Security

Web and Mail Security

Safesync

Konulu sunumlarıyla devam etti. Sunum sonunda kurumların geri kazanımları tartışıldı ve soru cevap şeklinde çözümler detaylandırıldı. Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde samimi bir kahvaltı ortamından sonra gerçekleşen toplantıda keyifli bir etkinlik geçiren sağlık yöneticileri çok memnun ayrıldılar.


Sentim IT is and Holding company.