Sağlıkta Birlikte Çalışabilirlik Zirvesi Sentim Bilişim Sponsorluğunda Gerçekleşti

Saglik1(1)
01 / 08 / 2013

Sabiyap'ın düzenlediği Sağlıkta Birlikte Çalışabilirlik Zirvesi 11 Kasım 2011 tarihinde İstanbul'da Barcelo Eresin Topkapı Hotel'de Sentim Bilişim'in sponsorluğunda gerçekleşti.

Zirveye, İstanbul İl Sağlık Müdürü, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde bulunan üniversitelerin temsilcileri, bilişim sektörünün teknoloji ve iş profesyonelleri, kamu ve özel sektörden gelen temsilciler katıldı. Sentim adına da sağlık sektörü yöneticisi Mehmet Keleş, Ekrem Tatlı ve Halkla İlişkiler yöneticisi Meryem Uçar toplandıdaki yerlerini aldılar.

Sentim'in sponsorluğunu üstlendiği zirvede, Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri alanındaki güvenlik uygulamalarından, Klinik Elektronik Sağlık alanındaki gelişmelere kadar birçok konu ele alındı. Zirvede, daha önce Sentim'in başarıyla gerçekleştirdiği proje örneklerinden olan Damla Hastanesi, Üsküdar Devlet Hastanesi, İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü gibi pek çok kamu ve özel hastane projeleri hakkında konuklara bilgi verildi.

Sentim'in sağlık sektörüne verdiği hizmetlerden server&storage ve network&güvenlik çözümleri, sanallaştırma, danışmanlık ve bütünleşik altyapı çalışmalarına kadar pek çok ürün ve hizmetin bilgileri de katılımcılara sunuldu.


Sentim IT is and Holding company.