Sağlık Bilişimcileri Sait Halim Paşa Yalısı'nda Buluştu

Saglikbilisimcileri
01 / 08 / 2013

Sabiyap sağlık bilişim yöneticileri toplantısı Sentim ve Cisco sponsorluğu ile 23 Ekim 2011 tarihinde Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşti.

Toplantıya İstanbul'dan birçok özel ve devlet hastanesinin; başhekim, başhekim yardımcıları, hastane müdürleri, bilgi işlem müdürleri, üst düzey yöneticileri ve biyomedikal müdürleri katılım gösterdi. Sentim adına da Genel Müdür Yardımcısı Burak Kuralkan, Sağlık Sektörü Yöneticisi Mehmet Keleş, Ekrem Tatlı ve Teknik Birimden Ahmet Eriş; Cisco tarafından ise, Cisco Genel Müdür Yardımcısı Haluk Koçak ve Collaboration Satış Yöneticisi Levent Turan katıldı.

Toplantı Sabiyap Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Keleş ve Cisco Genel Müdür Yardımcısı Haluk Koçak'ın açılış konuşmalarının ardından Leven Turan'ın Cisco Unified Communications ve Collaboration (İş Birliği) çözümlerindeki son teknolojik gelişmeler Tümleşik İletişimde Son Yaklaşım sunumuyla masaya yatırıldı.

Boğazın eşsiz manzarası ve Sait Halim Paşa Yalısı'nın profesyonel hizmeti ile birlikte çok keyifli bir etkinlik geçiren Sağlık bilişimcileri etkinlikten çok memnun ayrıldılar.

Sentim IT is and Holding company.